60 loten volgende - 1 2 3
0001 - harp
harp, H 143 cm, authentiek stuk, lichte beschadiging, snaar los
0002 - schilderij
0003 - schilderij
0004 - schilderij
schilderijpaneel 44 x 36 cm, "Maria, Jezus en Jozef", omgeving L. Blondeel, ca 1550 UNIEK AFGESCHUIND KADER
0005 - decoratie in koper
3 decoraties in koper: bord, armatuur voor kaars en ketel (armatuur zelf te verwijderen!!)
0007 - staande klok
0008 - porselein borden
4 handgeschilderde borden in porselein (4 verschillende)
0011 - gravure
gravure "Lopers in leven", 1989, 58 x 42 cm, Koen Scherpereel
0012 - gravure
gravure "Ontknoping", 29 x 20 cm, Koen Scherpereel
0015 - houten beeld
Madonna met kind en kroontje 18e eeuws, getekend Antwerpse School, H 82 cm
0016 - wandtapijt
0018 - gravure
hout gravure "Boom", Renaat Bosschaert, 18 & 25 cm
0019 - aquarel
aquarel tuinzicht, ong 1980 L Paclieus ?, 24 x 24 cm
0021 - beeld
beeld in sculptuur H 60 cm, "Engel met kroon", 18e eeuws
0022 - Delftse vazen
2 Delfste vazen, H 26 cm
0023 - koperen ketel
koperen ketel
0025 - schilderij
schilderij, paneel 38 x 43 cm, "Portret van jongeling", in houten decoratief beschilderde kader, 18e eeuw
0026 - koperen decoratie
4 koperen decoraties bv kan, lantaarn
Lot niet verkocht!
0029 - beeld
beeld Maria met kind in armen, gesigneerd J. Dominisse, 28 hoog
0031 - tekening
3 tekeningen in kader, 22 x 28 cm
60 loten volgende - 1 2 3