7 loten
0013 - lichtarmatuur 2 lichtarmaturen (zelf te demonteren!), Brondel kopergieterij, 20e eeuw | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! | ||
0020 - luchter luchter in 6-hoekig lantaarmodel met glazen wanden, met 3 lichten, hangend aan ketting (zelf te demonteren) | Dit lot is afgelopen! | ||
0032 - luchter luchter met bloemen in keramiek, met 6 armen, hangend aan ketting (zelf te demonteren!) | Dit lot is afgelopen! | ||
0050 - sfeerlamp sfeerlamp op koperen voet, H 175 cm, kap licht beschadigd, kap in vier met franjes | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! | ||
0053 - luchter luchter met 8 armen hangend aan ketting, diam 1 m, getekend Brondel kopergieterij, zelf te demonteren, 20e eeuw | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! | ||
0083 - sfeerlamp sfeerlamp, H 175 cm, kap lichtjes bevuild | Dit lot is afgelopen! | ||
0089 - lichtarmatuur 2 lichtarmaturen, get. Brondel kopergieterij, 20e eeuw | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! |
7 loten