32 loten volgende - 1 2
0006 - kast
halkast 150 x 64 x H 232 cm, in sculptering, 2 deurskast
0009 - stoel
2 stoelen in hout met rugleuning in sculptering; AUTHENTIEKE STUKKEN
0010 - zitbank
zitbank, 137 x 45 x H 116 cm, in sculptering, met deksel voor opbergruimte, armleuning in leeuwekoppen, 20e eeuw
0014 - tafeltje
tafeltje in sculptuur met 2 lades, 81 x 66 x H 69 cm
0017 - armstoel
armstoel met stoffen zitting en houten frame
0024 - secretaire
0027 - stoelen
2 stoelen met stoffen zitting en houten frame, gebruikssporen. Authentieke stukken
0028 - commode
commode met sculptuur, 88 x 62 x H 124 cm, met paneel over het jacht tafereel, 2 opbergkasten
0030 - tafel en 4 stoelen
Lot niet verkocht!
0035 - kastje
houten kastje met glasramen om op te hangen, 1 raampje stuk en 1 raampje eruit, 17e eeuws, met sculptuur, 65 x 64 cm
0036 - bed
houten 1-persoonsbed in snijwerk
Lot niet verkocht!
0037 - kast
0038 - tafeltje
hoog tafeltje op wielen met 1 legplank 72 x 50 x 91 cm hoog
0043 - kast
buffetkast met engelenpaneel, 90 x 53 x H 119 cm in sculptuur, met inscriptie "1665"
0046 - stoel
stoel met armleuning in groene stof met houten frame in sculptuur
0047 - tafeltje
bijzettafeltje in hout (gebruikssporen) 44 x 59 x H 40
Lot niet verkocht!
0048 - kruik tabakpot
tabakpot, kruik beschilderd met blauwe tekeningen Havana met koperen deksel, H ong 40 cm

0052 - tafel + 2 stoelen
tafel in hout 64 x 110 x H 78 cm, 2 stoelen met rugleuningen in sculptering, waarvan 1 zitting licht beschadigd
0059 - stoel
stoel met stoffen zitting in houten frame met sculptuur
0061 - stoel
houten stoel met armleuning
32 loten volgende - 1 2