32 loten vorige - volgende - 1 2
0066 - canapé
canapé 2-zit met stoffen zitting en frame in hout, vroegere periode
0067 - tafel + 2 stoelen
0070 - kast
0076 - stoel
houten stoel met armleuning, rugleuning in sculptuur
0077 - kast
kast 153 x 62 x H 220 cm, met sculptuur, barok? BOLPOTEN AUTHENTIEK
0078 - tafel + stoel
tafeltje 71 x 50 x H 77 cm, glasblad beschadigd in craquelé + stoel met stoffen zitting en houten frame
0081 - tafel
bijzettafeltje in hout, ovaalvormig, 84 x 44 x H 77 cm
0092 - zetel
1-persoonszetel in groene decoratieve stof met armleuning + voetbankje, met naaiwerkstukje
0093 - meubilair
Lot niet verkocht!
0094 - ligcanapé
ligcanapé in lichtblauwe decoratieve stof met houten afwerking op wielen, 19e - 20e eeuw. Authentiek
0095 - kast
halkast met 2 deuren 150 x 63 x H 230 cm
0096 - ladenkast
3 ladenkast met sculptuur aan de poten en de zijkant met decoratieve sloten en handvaten, 135 x 70 x H 93