60 loten vorige - volgende - 1 2 3
0033 - decoratie in tin
1 tinnen kannetje met houten handvat, 16 cm hoog
0034 - borden
9 verschillende beschilderde borden, in verschillende formaten, in porselein, Delfts blauw 19e eeuws
0039 - tekening
2 tekeningen in pastel Speybroeck 20 x 30 cm, gesigneerd RMM in kader
0040 - kruis
kruisbeeld in hout met beeld erop van Jezus aan het kruis, 100 x 65 cm, neo - barok AUTHENTIEK
0041 - hoofd
beeld van een hoofd op voetstuk van H 52 cm, (1980) Jim Spinnewijn
0042 - spinnewiel
spinnewiel in hout, met lichte beschadiging
Lot niet verkocht!
0044 - schilderij
schilderij, "Hollands meisje", met molensteenkraag in houten beschilderde kader, 18e eeuw, 42 x 53 cm. Authentiek stuk
0045 - borden
2 beschilderde Delftste borden in houten houder + beschiliderde kruik
0049 - schilderij
0051 - glazen
35-tal KRISTAL glazen, 4 verschillende soorten
0054 - tafeltje
rond houten salontafeltje in sculputuur diam 80 cm, H 60 cm,
0055 - decoratie
5-tal decoraties bv ronde dienschaal, aperoschaaltjes, sierdrankflessen met dop
0057 - borden
6 verschillende tinnen borden
Lot niet verkocht!
0058 - schilderij
0060 - haarddecoratie
8-tal haarddecoraties MET haardscherm, koperen ketel, blaaspomp, luciferhouder zonder muurplaat
0062 - borden
0063 - decoratie
4-tal kandelaars in koper + koperen vaas
0064 - schilderij
schilderij paneel H. Familie, 34 x 40 cm, anoniem, 17e eeuw, in houten goudkleurig geschilderd kader.
AUTHENTIEK.
0065 - borden
2 porseleinen borden in blauw Delfts, in verschillende formaten
0068 - haarddecoratie
2 haarddecoratiestukken in gietijzer H 84 cm ZONDER MUURPLAAT