60 loten vorige - volgende - 1 2 3
0069 - schilderij
0071 - schilderij
schilderij voorlezing van de brief, paneel 20 x 27 cm, hollands 18e eeuws. AUTHENTIEK WERK
0072 - schilderij
schilderij "Le Goûter en Famille" 22,5 x 28,5 cm, hollands naar de school van Ostade, laat 17e eeuws
0073 - schilderij
schilderij "Bloemen in vaas", paneel 3,5 x 48,5 cm, 17e eeuws AUTHENTIEK WERK J Courtins gesigneerd
0074 - schilderij
schilderij man en vrouw, paneel 42 x 32 cm, omgeving H. Bosh, 16e eeuws
0075 - borden
2 beschilderde porseleinen borden met bloemen
0079 - Tajine
Tajine beschilderd, op metalen houder
0080 - borden
10-tal verschillende beschilderde borden, met bloemen, roze groene tinten
0082 - decoratie
4-tal decoratiestukken bv 2 koperen olielampen, vijzel, houten ton met koperen deksel
0084 - gravure
0085 - schilderij
"Spelend gezelschap" schilderij in ovaal kader Hollands 18e eeuws
0086 - houten engel
2 verschillende houten engelen om op te hangen, lichte beschadiging, van beide is er 1 teen af, laat Barok
0087 - schilderij
schilderij, paneel 32 x 23 cm, 2 huiselijke taferelen (2 in 1) met kinderen Hollands/midden 17e eeuw
0088 - schilderij
schilderij "Stilleven met oesters", paneel 60 x 85 cm, Edquard van Speybrouck Brugge 1914
0090 - schilderij
schilderij, acryl 124 x 150 cm meervoudige techniek, Koen Scherpereel AUTHENTIEK
0091 - piano
vleugelpiano Schiedmayer & Soehne Stuttgart Mod. 20, kleur: zwart in goede werking
0097 - beeld
Maria met kind, beeld , H 40 cm
0098 - kruisbeeld
staand kruisbeeld op voetstuk met houten gesculpteerd beeld van Jezus aan het kruis, kruis in acra, H 87 cm
0099 - kandelaars
2 kandelaars in koper
0100 - bord
ovaal beschilderd bord met bloemen op houten staander, roze groene tinten