| 0301 - bord
bord in tin met tekening van "Vlaanderen de Leeuw" | Dit lot is afgelopen!
| 0302 - globe
globe met mariabeeld | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0303 - tekening
tekening van dieren figuren 96 x 37 | Dit lot is afgelopen!
| 0304 - parapluhouder
paraplu houder | Dit lot is afgelopen!
| 0306 - schilderij
schilderij "vrouw aan het kantklossen" 34 x 24, kader licht beschadigd | Dit lot is afgelopen!
| 0308 - schilderij
schilderij "kerk", 29 x 29 Gesigneerd WITZ | Dit lot is afgelopen!
| 0309 - schilderij
schilderij van een landschap op doek G. Donivay 69 x 59 | Dit lot is afgelopen!
| 0310 - schilderij
schilderij van "Kreeft" 34 x 49 | Dit lot is afgelopen!
| 0311 - houten pilaar
houten conzole massief H 98 | Dit lot is afgelopen!
| 0312 - kruiken
2 kruiken met deksel beschilderd met chinese tekeningen, blauwe tinten | Dit lot is afgelopen!
| 0313 - borden
3 borden met boten, blauwe tinten | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0314 - borden
3 borden met bloemmotieven, rood/blauwe/geel/groene tinten | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0315 - borden
7 borden met tekeningen van "Heiligen" in porselein, zwarte/grijze tinten, "medaille exposition 1844", Geoffrey etc C | Dit lot is afgelopen!
| 0316 - borden
3 borden met tekeningen van "Heiligen" in porselein H&B | Dit lot is afgelopen!
| 0317 - borden
4 borden met tekeningen van "Heiligen" in keramiek Maastricht | Dit lot is afgelopen!
| 0318 - borden
3 borden met tekeningen van insekten, keramiek | Dit lot is afgelopen!
| 0319 - borden
3 borden met tekeningen van "Jeanne d'Arc" | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0320 - bord
1 bord met tekening van "Jeanne d'Arc" | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0321 - bord
1 bord met tekening van een tuin | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0322 - borden
3 borden, beschilderd met bloemen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!