78 loten vorige - volgende - 1 2 3 4
0323 - bord
2 borden beschilderd met tekeningen van dieren
0324 - bord
3 verschillende borden met blauwe tekeningen
Lot niet verkocht!
0325 - bord
2 borden beschilderd met chinese tekeningen
0326 - borden
7 platte borden en 7 diepe borden beschilderd met blauwe chinese tekeningen
0327 - tapijt
tapijt origene: Belouch handgeknoopt/gebruikssporen, 120 x 85, certificaten of origine kleeft erop
0328 - tapijt
tapijt origine: Belouch, handgeknoopt/gebruikssporen, 130 x 87 cm, certificate of origine kleeft erop
0329 - tapijt
tapijt, gebruikssporen 250 x 175
0330 - tapijt
tapijt gebruikssporen, 170 x 135
Lot niet verkocht!
0331 - tapijt
tapijt 120 x 190, gebruikssporen
Lot niet verkocht!
0332 - tapijt
tapijt 180 x 115, gebruikssporen
Lot niet verkocht!
0333 - tapijt
tapijt, 250 x 170 gebruikssporen
Lot niet verkocht!
0334 - pop
mannelijke figuur in pop, H: 80 cm
0335 - tekeningen
3 kaders met tekeningen van paarden, gesigneerd Jo Mai 37, Picasso
0336 - tekeningen
2 kaders met tekeningen, gesigneerd Yves Rhaye 1/30
0337 - schilderij
schilderij op doek van man, kader beschadigd
0338 - krijttekening
krijttekening van oudere dame 47 x 62
0339 - schilderij
schilderij op doek van een vlasveld, in houten kader 132 x 93
0342 - tapijt
loper tapijt 4,4 m x 70 cm
Lot niet verkocht!
0344 - vazen
Lot niet verkocht!
0348 - tekening