| 0323 - bord
2 borden beschilderd met tekeningen van dieren | Dit lot is afgelopen!
| 0324 - bord
3 verschillende borden met blauwe tekeningen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0325 - bord
2 borden beschilderd met chinese tekeningen | Dit lot is afgelopen!
| 0326 - borden
7 platte borden en 7 diepe borden beschilderd met blauwe chinese tekeningen | Dit lot is afgelopen!
| 0327 - tapijt
tapijt origene: Belouch handgeknoopt/gebruikssporen, 120 x 85, certificaten of origine kleeft erop | Dit lot is afgelopen!
| 0328 - tapijt
tapijt origine: Belouch, handgeknoopt/gebruikssporen, 130 x 87 cm, certificate of origine kleeft erop | Dit lot is afgelopen!
| 0329 - tapijt
tapijt, gebruikssporen 250 x 175 | Dit lot is afgelopen!
| 0330 - tapijt
tapijt gebruikssporen, 170 x 135 | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0331 - tapijt
tapijt 120 x 190, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0332 - tapijt
tapijt 180 x 115, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0333 - tapijt
tapijt, 250 x 170 gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0334 - pop
mannelijke figuur in pop, H: 80 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0335 - tekeningen
3 kaders met tekeningen van paarden, gesigneerd Jo Mai 37, Picasso | Dit lot is afgelopen!
| 0336 - tekeningen
2 kaders met tekeningen, gesigneerd Yves Rhaye 1/30 | Dit lot is afgelopen!
| 0337 - schilderij
schilderij op doek van man, kader beschadigd | Dit lot is afgelopen!
| 0338 - krijttekening
krijttekening van oudere dame 47 x 62 | Dit lot is afgelopen!
| 0339 - schilderij
schilderij op doek van een vlasveld, in houten kader 132 x 93 | Dit lot is afgelopen!
| 0342 - tapijt
loper tapijt 4,4 m x 70 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0344 - vazen
2 verschillende vazen kleur: blauw beschilderd met goudkleurgie bloemen, 1 met prent van 3 vrouwen en 1 met prent met hal... | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0348 - tekening
2 tekengen in kader getekend met potlood, "Lithographieé par Julien d'aprés André en een lithographiee par Julien d'aprés... | Dit lot is afgelopen!