16 loten
0341 - kast
bijzetkast met 1 kastdeur, 40 x 28 x H 71
Lot niet verkocht!
0343 - spiegel
spiegel met decoratieve goudkleurige rand, 118 x 92, rand lichtjes beschadigd
0346 - kast
kast met 1 lade op hoge poten met marmeren bovenblad, 90 x 45 x H 89
0347 - stoel
houten stoel met armleuning en beige stoffen zitting
0349 - spiegel
spiegel met houten randen, lichtjes beschadigd, 109 x 176
0350 - wandtafel
wandtafeltje met blad in spiegel, 112 x 30 x H 84 versierd met bloemmotieven, gesculpteerd in hout
0353 - stoel
houten stoel met zitting in bruine stof, ruit motief
Lot niet verkocht!
0354 - tafel
bijzettafel in donker houten met poten in sculptuur, gebruikssporen, 90 x 57 x H 72
Lot niet verkocht!
0360 - spiegel
spiegel met goudkleurige rand, 66 x 80 cm
0361 - spiegel
spiegel met decoratieve goudkleurige rand, lichtjes beschadigd, 125 x 65
0362 - spiegel
spiegel met rand in koper, 41 x 74
0382 - stoel
houten stoel met armleuning uit collectie, sculptuur in leuning
0383 - zitbank
Lot niet verkocht!
0384 - bijzettafel
uitschuifbare bijzettafel in 3 delen in hout op hoge poten
Lot niet verkocht!
0387 - bijzettafel
bijzettafeltje in metaal met decoratief blad in beige/blauwe 35 x 35 x 35
0399 - meubilair
uitschuifbare tafel + 7 stoelen, in sculptuur
16 loten