78 loten vorige - volgende - 1 2 3 4
0376 - tekening
tekening van een molen, in bruin houten kader, J. Vande Maele
0377 - tekening
tekening "Paysan Greton", 7 de Chartellop in bruin houten kader
Lot niet verkocht!
0378 - schilderij
schilderij "Landschap" in goudkleurig houten kader, kader met lichte beschadiging
Lot niet verkocht!
0379 - schilderij
schilderij "Bloemen in vaas", Dr. Lary
0380 - schilderij
schilderij, "Huis tussen de bomen", niet ingekaderd
0381 - tekening
tekening "Lisseweghe", A. Blomme 1933 begin 1900 prijs Rome
0385 - kruik
kruik met handvaten en decoratief kraantje op voet
0386 - tekening
tekening "Brugge", A. Blomme, 1933 begin 1900 Prijs Rome
0390 - decoratie
decoratieve vaas in 3 delen, gedemonteerd
Lot niet verkocht!
0391 - schalen
2 schalen beschilderd in bruine witte en blauwe tinten, gerestaureerd. José Vermeersch authentiek
0392 - beeld
houten beeld, H 29, beschadigd aan de neus
Lot niet verkocht!
0393 - schaal
schaal in bruine, beige en groene tinten, gerestaureerd. José Vermeersch authentiek
0394 - kan
kan beschilderd in blauwe tinten, met bloemmotieven, Tacavera Armando Parallex
0395 - schaaltjes
5 schaaltjes van Villeroy & Boch anno 1748 Germany, Vitro - Porzellan, Amapola
0396 - beeld
beeld van een olifant liggend in groen en goudkleurige tinten
0397 - tapijt
klein tapijt, 80 x 46 en gebruikssporen
Lot niet verkocht!
0398 - tapijt
tapijt 3 m x 220 cm in beige, blauwe rode tinten, gebruikssporen
0400 - beeld
beeld van een draak op houten voet