| 0376 - tekening
tekening van een molen, in bruin houten kader, J. Vande Maele | Dit lot is afgelopen!
| 0377 - tekening
tekening "Paysan Greton", 7 de Chartellop in bruin houten kader | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0378 - schilderij
schilderij "Landschap" in goudkleurig houten kader, kader met lichte beschadiging | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0379 - schilderij
schilderij "Bloemen in vaas", Dr. Lary | Dit lot is afgelopen!
| 0380 - schilderij
schilderij, "Huis tussen de bomen", niet ingekaderd | Dit lot is afgelopen!
| 0381 - tekening
tekening "Lisseweghe", A. Blomme 1933 begin 1900 prijs Rome | Dit lot is afgelopen!
| 0385 - kruik
kruik met handvaten en decoratief kraantje op voet | Dit lot is afgelopen!
| 0386 - tekening
tekening "Brugge", A. Blomme, 1933 begin 1900 Prijs Rome | Dit lot is afgelopen!
| 0390 - decoratie
decoratieve vaas in 3 delen, gedemonteerd | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0391 - schalen
2 schalen beschilderd in bruine witte en blauwe tinten, gerestaureerd. José Vermeersch authentiek | Dit lot is afgelopen!
| 0392 - beeld
houten beeld, H 29, beschadigd aan de neus | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0393 - schaal
schaal in bruine, beige en groene tinten, gerestaureerd. José Vermeersch authentiek | Dit lot is afgelopen!
| 0394 - kan
kan beschilderd in blauwe tinten, met bloemmotieven, Tacavera Armando Parallex | Dit lot is afgelopen!
| 0395 - schaaltjes
5 schaaltjes van Villeroy & Boch anno 1748 Germany, Vitro - Porzellan, Amapola | Dit lot is afgelopen!
| 0396 - beeld
beeld van een olifant liggend in groen en goudkleurige tinten | Dit lot is afgelopen!
| 0397 - tapijt
klein tapijt, 80 x 46 en gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0398 - tapijt
tapijt 3 m x 220 cm in beige, blauwe rode tinten, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen!
| 0400 - beeld
beeld van een draak op houten voet | Dit lot is afgelopen!