| 3001 - kader
kader, 72 x 53 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3002 - litho
litho 'winter', 154/200, gesigneerd Lackowic Ivan, 62.5 x 83 cm | Dit lot is afgelopen!
| 3003 - schilderij
schilderij 115 x 75 cm, niet gesigneerd | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3004 - schilderij
| 3005 - kader
kader "ballerina", 42 x 50 cm | Dit lot is afgelopen!
| 3006 - kader
kader Retrospective, Paul Gustaf Fisher, 84 x 65 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3007 - schilderij
schilderij "bloemen", 76 x 107 cm hoog, Boneh? | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3008 - 3 schilderijen
3 schilderijen B. FAB, 41 x 55 cm en 2 stuks van 30 x 40 cm hoog | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3009 - aquarel
aquarel "papavers", zomer 2008, Bervoets Bear | Dit lot is afgelopen!
| 3014 - 2 kaders
2 kaders: 62 x 51 cm en 78 x 106 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3021 - spiegel
spiegel 20 x 25 cm, barst in hoek | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3023 - klok
klok 33 x 25 x 50 cm hoog | Dit lot is afgelopen!
| 3024 - klok Jungnans
klok Jungnans, 50 cm hoog | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3027 - wandklok
wandklok, 38 x 120 cm hoog | Dit lot is afgelopen!
| 3028 - 3 kaders
3 kaders waarvan 1 litho 40/75 | Dit lot is afgelopen!
| 3044 - schilderij
schilderij A. Vanhaesebroucke, 122 x 102 cm hoog | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3045 - litho steendruk
litho steendruk 58 x 70 cm hoog | Dit lot is afgelopen!
| 3052 - muurrail met haken
muurrail met halen, 4 tafelpoten | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3057 - decoratie
lot decoratie | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 3058 - kaders
9 diverse kaders | Dit lot is afgelopen!