22 loten volgende - 1 2
3001 - kader
kader, 72 x 53 cm
Lot niet verkocht!
3002 - litho
litho 'winter', 154/200, gesigneerd Lackowic Ivan, 62.5 x 83 cm
3003 - schilderij
schilderij 115 x 75 cm, niet gesigneerd
Lot niet verkocht!
3004 - schilderij
Lot niet verkocht!
3005 - kader
kader "ballerina", 42 x 50 cm
3006 - kader
kader Retrospective, Paul Gustaf Fisher, 84 x 65 cm
Lot niet verkocht!
3007 - schilderij
schilderij "bloemen", 76 x 107 cm hoog, Boneh?
Lot niet verkocht!
3008 - 3 schilderijen
3 schilderijen B. FAB, 41 x 55 cm en 2 stuks van 30 x 40 cm hoog
Lot niet verkocht!
3009 - aquarel
aquarel "papavers", zomer 2008, Bervoets Bear
3014 - 2 kaders
2 kaders: 62 x 51 cm en 78 x 106 cm
Lot niet verkocht!
3021 - spiegel
spiegel 20 x 25 cm, barst in hoek
Lot niet verkocht!
3023 - klok
klok 33 x 25 x 50 cm hoog
3024 - klok Jungnans
klok Jungnans, 50 cm hoog
Lot niet verkocht!
3027 - wandklok
wandklok, 38 x 120 cm hoog
3028 - 3 kaders
3 kaders waarvan 1 litho 40/75
3044 - schilderij
schilderij A. Vanhaesebroucke, 122 x 102 cm hoog
Lot niet verkocht!
3045 - litho steendruk
litho steendruk 58 x 70 cm hoog
3052 - muurrail met haken
muurrail met halen, 4 tafelpoten
Lot niet verkocht!
3057 - decoratie
lot decoratie
Lot niet verkocht!
3058 - kaders
9 diverse kaders
22 loten volgende - 1 2