52 loten vorige - volgende - 1 2 3
0062 - boeken
Lot niet verkocht!
0063 - beeld
beeld van lezende vrouw en bruine in bruine tinten, H 75 cm
Lot niet verkocht!
0064 - vaas
beschilderde vaas in blauwe tinten, H 61 cm
0066 - tekening
tekening "Le Fernier Dévoué 1793 in goudkleurig kader, lichte beschadiging, 92 x 78 cm
Lot niet verkocht!
0069 - tekening
tekening "Naakte Vrouw" in goudkleurig kader, Pierre Devos 41 x 50 cm
0070 - schilderij
schilderij op doek "Landschap" in decoratief kader Baert, 140 x 80, kader heeft lichte beschadiging
Lot niet verkocht!
0071 - bloempotten
10-tal bloempotten waarvan 4-tal met plant
0072 - schilderij
schilderij op paneel "Jasmijn in vaas" zonder kader, 41 x 49 cm, naamloos
Lot niet verkocht!
0074 - decoratie
lot decoratie bv zilveren schaal + 2 ronde schaaltjes + 2 kandelaars + 2 onderlegtapijtjes
0075 - hoorn
hoorn van een dier + tapijtje
Lot niet verkocht!
0076 - decoratie
9-tal decoraties in tin bv schalen, soepterrine,... + onderliggend tapijtje
Lot niet verkocht!
0079 - decoratie
0082 - tapijt
tapijt, 360 x 270 cm, gebruikssporen
0083 - tapijt
tapijt met franjes, 133 x 190 cm, gebruikssporen
0084 - tapijt
tapijt, 140 x 205 cm
0085 - tapijt
tapijt loper, 285 x 100 cm
0086 - tapijt
Lot niet verkocht!
0087 - tapijt
tapijt, 265 x 132 cm, gebruikssporen
Lot niet verkocht!
0088 - tekening
tekening in blauwe tinten in goudkleurig kader, 59 x 57 cm
0089 - tapijt
tapijt, 200 x 127 cm, gebruikssporen
Lot niet verkocht!