| 0062 - boeken
8 boeken van William Shakespeare met verhalen oa Richard III, Bymbeline, Henry IV, ... | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0063 - beeld
beeld van lezende vrouw en bruine in bruine tinten, H 75 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0064 - vaas
beschilderde vaas in blauwe tinten, H 61 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0066 - tekening
tekening "Le Fernier Dévoué 1793 in goudkleurig kader, lichte beschadiging, 92 x 78 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0069 - tekening
tekening "Naakte Vrouw" in goudkleurig kader, Pierre Devos 41 x 50 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0070 - schilderij
schilderij op doek "Landschap" in decoratief kader Baert, 140 x 80, kader heeft lichte beschadiging | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0071 - bloempotten
10-tal bloempotten waarvan 4-tal met plant | Dit lot is afgelopen!
| 0072 - schilderij
schilderij op paneel "Jasmijn in vaas" zonder kader, 41 x 49 cm, naamloos | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0074 - decoratie
lot decoratie bv zilveren schaal + 2 ronde schaaltjes + 2 kandelaars + 2 onderlegtapijtjes | Dit lot is afgelopen!
| 0075 - hoorn
hoorn van een dier + tapijtje | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0076 - decoratie
9-tal decoraties in tin bv schalen, soepterrine,... + onderliggend tapijtje | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0079 - decoratie
alle inhoud op en in kast bv tinnen bord, beeldjes, karaf,... | Dit lot is afgelopen!
| 0082 - tapijt
tapijt, 360 x 270 cm, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen!
| 0083 - tapijt
tapijt met franjes, 133 x 190 cm, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen!
| 0084 - tapijt
tapijt, 140 x 205 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0085 - tapijt
tapijt loper, 285 x 100 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0086 - tapijt
lot van 3 tapijten, 1 van 130 x 80 cm, beige/bordeaux tinten, 1 van 145 x 80 cm, beige/bordeaux tinten, 1 van 66 x 125 cm... | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0087 - tapijt
tapijt, 265 x 132 cm, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0088 - tekening
tekening in blauwe tinten in goudkleurig kader, 59 x 57 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0089 - tapijt
tapijt, 200 x 127 cm, gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!