| 0021 - spiegel
spiegel met bovenaan decoratief stuk 87 x 150 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0023 - melkkit
koperen melkkit | Dit lot is afgelopen!
| 0026 - spiegel
spiegel met decoratieve rand 46 x 80 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0027 - schilderij op doek
schilderij op doek 'zicht op brugge' F. Bravuis, 64 x 84 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0028 - schilderij op doek
| 0031 - schilderij
schilderij op hout 'gezicht van een man', De Paul? , 38 x 43 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0036 - vaas
beschilderde vaas met bloemenmotieven, Basetti Faenza, 51 cm hoog | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0038 - schilderij
schilderij op doek 'mannen op bank', in goudkleurig kader, Marg., 1944, 118 x 99 cm, op houten schildersezel | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0040 - schilderij
schilderij op doek 'huizen in straat', in donker houtkleurig kader 49 x 59 cm, Santi Oorlynck | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0041 - schilderij
schilderij op doek in donker houtkleurig kader 'huizen in de straat', 49 x 59 x cm, naamloos ook Oorlynck | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0044 - schilderij
schilderij op doek 'man in het bos', E. Durieux, in decoratief kader, 77 x 56 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0046 - dambord, kandelaar
dambord in natuursteen zonder pionnen, 45 x 45 cm, 3 kandelaars | Dit lot is afgelopen!
| 0047 - tekening
tekening 'zicht op Brugge', in beige kader, Gobron, 45 x 55 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0051 - decoratie
5-tal decoraties waaronder ketel, koffiemolen en 2 verschillende kandelaars | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0052 - kader
3 houten kaders met decoratieve afwerking met foto van een vrouw, gesigneerd Inne Hermans/Bruges, 54 x 63 cm waarvan 1 gl... | Dit lot is afgelopen!
| 0053 - schilderij
schilderij 'de uitbetaling' in decoratieve kader 90 x 110 cm, Dielens, kader en doek lichtjes beschadigd | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0054 - tekening
tekenng van ee landschap, G. Gerdobbel?, 1872, 46 x 57 cm, in bruine houten kader | Dit lot is afgelopen!
| 0056 - decoratie
9-tal decoratiestukken waaronder asbak in natuursteen, spreuk op steen, kruik, beeld, schaal, klein tapijt, ... | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0057 - kan, kruik
kan en kruik stempel Jeka Tiel Holland op tapijtje | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0060 - tekening
lot tekeningen van Albert Goethals op zichten in Brugge bvb Bidderstraat, Vlamingbrug, ... | Dit lot is afgelopen!