61 loten volgende - 1 2 3 4
1004 - panelen
6 panelen in Chinees lakwerk met opgelegde motieven 40 x 180 cm hoog
1005 - kader
kader met print 73 x 57 cm
1006 - beeld
beeld steenkapper (atelier setup France) Ref 9709
Lot niet verkocht!
1007 - beelden
2 houten beelden
1008 - aardewerk
kom, bord in wit porselein en Delfts blauw, aardewerk vaas, bord met kruik
1009 - schelpen
2 schelpen
1010 - kader
kader met aquarel Raf Seys 70 x 100 cm
1011 - beeld
beeld Chinese draak Fijn kunstwerkje !
1012 - beelden
2 houten beelden
1014 - tapijt
tapijt 190 x 132 cm
1015 - schilderij
schilderij 82 x 69 cm in mooie gesneden houten kader
1017 - schilderij
druk 70 x 55 cm
1018 - schilderij
druk 70 x 55 cm
1019 - beeld
beeld steenkapper (atelier setup France) ref 9706
1024 - kader
aquarel Raf Seys, 107 x 27 cm
1025 - aquarel
aquarel, 63 x 23 cm
1026 - spiegel
spiegel 110 x 179 cm in mooi kaderwerk
1030 - kader
aquarel Raf Seys, 104 x 77 cm
1031 - kader
ets, Wilhelm 1, koning van prinsen in de slag bij Gravelette (...), 80 x 63 cm
1033 - sokkel
houten sokkel met inlegwerk 34 x 34 x 130 cm hoog
61 loten volgende - 1 2 3 4