| 1064 - beeldjes
2 beeldjes in fijn snijwerk
| Dit lot is afgelopen!
| 1065 - tekening
tekening nr. 50/90 Jose Vermeersch, 1992 | Dit lot is afgelopen!
| 1066 - beeldjes
2 olifantenbeeldjes | Dit lot is afgelopen!
| 1067 - vaas
2 vazen met Chinese motieven | Dit lot is afgelopen!
| 1068 - kader
2 litho's (Julien), 47 x 57 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 1070 - kader
kader met ets, 37.5 x 30 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 1073 - schilderij
schilderij op doek, 178 x 130 cm in mooi kader (kader licht beschadigd) | Dit lot is afgelopen!
| 1078 - spiegel
vergulde spiegel 120 x 92 cm, licht beschadigd | Dit lot is afgelopen!
| 1082 - kader
krijttekening (PH. Swyncop-14) 80 x 105 cm, Romantische school | Dit lot is afgelopen!
| 1083 - spiegel
spiegel 41 x 74 cm | Dit lot is afgelopen!
| 1084 - vaas
siervaas in albast | Dit lot is afgelopen!
| 1087 - spiegel
vergulde spiegel 64 x 140 cm | Dit lot is afgelopen!
| 1089 - kader
aquarel Raf Seys, 64.5 x 80 cm | Dit lot is afgelopen!
| 1090 - kader
aquarel Raf Seys, 66 x 80 cm | Dit lot is afgelopen!
| 1091 - kader
aquarel L. Seys, 80 x 44 cm | Dit lot is afgelopen!
| 1092 - spiegel
vergulde spiegel 60 x 120 cm | Dit lot is afgelopen!
| 1093 - keramiek
schaal in keramiek 3 stuks | Dit lot is afgelopen!
| 1095 - haardset
koperen haardset | Dit lot is afgelopen!
| 1096 - schilderij
schilderij op doek Depreitere, 45 x 40 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 1099 - schilderij
schilderij op doek (Kaatje D 2002), 215 x 215 cm | Dit lot is afgelopen!