27 loten volgende - 1 2
0049 - marmeren zuil
zwarte marmeren zuil 30 x 30 x 110 cm hoog
0050 - piano
WORDT NIET VERKOCHT
Lot niet verkocht!
0051 - zuil
ronde zuil in roze marmer, doorsnede 34 cm, 100 cm hoog
0052 - koperen beeld
koperen beeld: trefpunt van het wonder (Edward Maled 1990)
0056 - spiegel
spiegel met koperen kader 100 x 175 cm hoog (zelf te demonteren)
0057 - kader
kader met potloodtekening
0058 - buffelhorens
plank met buffelhorens
0059 - gesculpteerde plaat
2 houten gesculpteerde wandplaten (massief eik)
0060 - pot
pot met deksel in aardewerk
0061 - kader
kader met diverse foto's 't Convent
0062 - schaal
grote koperen schaal met Arabische motieven 105 cm doorsnede
0064 - kruisbeeld, sierstukken
lot gemengd: kruisbeeld, koperen sierstukken, schildersezel: alles ongeveer 5 stuks
0066 - decoratiestuk
ongeveer 13 sets decoratie
0068 - wandstuk
deco wandstuk (lavabo met waterreservoir geëmailleerd)
0076 - decoratief materiaal
ongeveer 9 stuks decoratiemateriaal
0078 - decoratief materiaal
0082 - aardewerk
0083 - theelichthouders, glazen
lot gemengd: theelichthouders, schaaltjes, wijnglazen: alles ongeveer 75 stuks
0084 - schilderij
WORDT NIET VERKOCHT
Lot niet verkocht!
0085 - aquarel
WORDT NIET VERKOCHT
Lot niet verkocht!
27 loten volgende - 1 2