| 0049 - marmeren zuil
zwarte marmeren zuil 30 x 30 x 110 cm hoog | Ce lot est terminé!
| 0050 - piano
WORDT NIET VERKOCHT | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0051 - zuil
ronde zuil in roze marmer, doorsnede 34 cm, 100 cm hoog | Ce lot est terminé!
| 0052 - koperen beeld
koperen beeld: trefpunt van het wonder (Edward Maled 1990) | Ce lot est terminé!
| 0056 - spiegel
spiegel met koperen kader 100 x 175 cm hoog (zelf te demonteren) | Ce lot est terminé!
| 0057 - kader
kader met potloodtekening | Ce lot est terminé!
| 0058 - buffelhorens
plank met buffelhorens | Ce lot est terminé!
| 0059 - gesculpteerde plaat
2 houten gesculpteerde wandplaten (massief eik) | Ce lot est terminé!
| 0060 - pot
pot met deksel in aardewerk | Ce lot est terminé!
| 0061 - kader
kader met diverse foto's 't Convent | Ce lot est terminé!
| 0062 - schaal
grote koperen schaal met Arabische motieven 105 cm doorsnede | Ce lot est terminé!
| 0064 - kruisbeeld, sierstukken
lot gemengd: kruisbeeld, koperen sierstukken, schildersezel: alles ongeveer 5 stuks | Ce lot est terminé!
| 0066 - decoratiestuk
ongeveer 13 sets decoratie | Ce lot est terminé!
| 0068 - wandstuk
deco wandstuk (lavabo met waterreservoir geëmailleerd) | Ce lot est terminé!
| 0076 - decoratief materiaal
ongeveer 9 stuks decoratiemateriaal | Ce lot est terminé!
| 0078 - decoratief materiaal
decoratiestukken: 1 halfrond tafeltje, 2 wandlichten, houten beeld, boekenstaander met boek Jose Vermeersch, ... | Ce lot est terminé!
| 0082 - aardewerk
ongeveer 29 stuks aardewerk; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & afgestempeld met de zegel José Vermeersch. ... | Ce lot est terminé!
| 0083 - theelichthouders, glazen
lot gemengd: theelichthouders, schaaltjes, wijnglazen: alles ongeveer 75 stuks | Ce lot est terminé!
| 0084 - schilderij
| 0085 - aquarel