Cliquez ici pour télécharger la dernière version ou Mozilla Firefox ou Google Chrome
retour aux enchères Retour à l'aperçu enchères
27 loten volgende - 1 2
  Lots
0049 - marmeren zuil
zwarte marmeren zuil 30 x 30 x 110 cm hoog
Ce lot est terminé!
0050 - piano
WORDT NIET VERKOCHT
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0051 - zuil
ronde zuil in roze marmer, doorsnede 34 cm, 100 cm hoog
Ce lot est terminé!
0052 - koperen beeld
koperen beeld: trefpunt van het wonder (Edward Maled 1990)
Ce lot est terminé!
0056 - spiegel
spiegel met koperen kader 100 x 175 cm hoog (zelf te demonteren)
Ce lot est terminé!
0057 - kader
kader met potloodtekening
Ce lot est terminé!
0058 - buffelhorens
plank met buffelhorens
Ce lot est terminé!
0059 - gesculpteerde plaat
2 houten gesculpteerde wandplaten (massief eik)
Ce lot est terminé!
0060 - pot
pot met deksel in aardewerk
Ce lot est terminé!
0061 - kader
kader met diverse foto's 't Convent
Ce lot est terminé!
0062 - schaal
grote koperen schaal met Arabische motieven 105 cm doorsnede
Ce lot est terminé!
0064 - kruisbeeld, sierstukken
lot gemengd: kruisbeeld, koperen sierstukken, schildersezel: alles ongeveer 5 stuks
Ce lot est terminé!
0066 - decoratiestuk
ongeveer 13 sets decoratie
Ce lot est terminé!
0068 - wandstuk
deco wandstuk (lavabo met waterreservoir geëmailleerd)
Ce lot est terminé!
0076 - decoratief materiaal
ongeveer 9 stuks decoratiemateriaal
Ce lot est terminé!
0078 - decoratief materiaal
Ce lot est terminé!
0082 - aardewerk
Ce lot est terminé!
0083 - theelichthouders, glazen
lot gemengd: theelichthouders, schaaltjes, wijnglazen: alles ongeveer 75 stuks
Ce lot est terminé!
0084 - schilderij
WORDT NIET VERKOCHT
Ce lot est terminé!
0085 - aquarel
WORDT NIET VERKOCHT
Ce lot est terminé!
27 loten volgende - 1 2