8 loten
0012 - zetel zetel in leder, 3-zit vertoont gebruikssporen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! | ||
0015 - kast kast met 2 glazen deuren, 1 glas is beschadigd, 64 x 42 x 206 cm hoog | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! | ||
0037 - tafel tafel om aan de muur te bevestigen, zelf te verwijderen | Dit lot is afgelopen! | ||
0052 - kleerkast + bureau kleerkast 2 deuren en 2 lades 110 x 58 x 210 cm hoog, bureau 130 x 70 x 78 cm hoog | Dit lot is afgelopen! | ||
0058 - commode commode met 4 lades, 105 x 45 x 75 cm hoog | Dit lot is afgelopen! | ||
0060 - tafel en stoel rond tafeltje, 1 stoel, 1 spiegel | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht! | ||
0062 - kleerkast + inhoud 4-deurs kleerkast, 1 handvat kapot, 250 x 65 x 210 cm hoog, inhoud: textiel en kapstokken | Dit lot is afgelopen! | ||
0063 - kleerkast + inhoud 3-deurs kleerkast 150 x 53 x 203 cm hoog, inhoud: schoenen, videocassettes, boeken | Dit lot is afgelopen! |
8 loten