59 loten volgende - 1 2 3
0101 - schilderij
0103 - schilderij
schilderij op doek "Afscheidnemend ruitergezelschap" 72 x 60 cm Hollands 18e eeuw
AUTHENTIEK WERK
0104 - schilderij
schilderij van een zittende vrouw op bank, in wit kader, 100 x 130 cm, Impressio sfeer, ca 1970
0105 - aquarel
aquarel van een liggend meisje Impressio sfeer ca 1970, 50 x 37 cm
0106 - schilderij
mini schilderij "Portret van een man" in decoratief goudkleurig kader
0107 - decoratie
4-tal decoratieve kannen en pot "Royal Holland Pewter" K.M.D. Tiel
0108 - aquarel
aquarel van waterkant, Speybroeck Johanna, hedendaags 15-12-1992 gesigneerd
0110 - servies
ong 120 delig servies Winterling Marktleuthen Bavaria
0114 - schaal
beschilderde schaal op houten staander ARS ARTIGIANA DERUTA, diam 28 cm
0116 - tekening
tekening met afrikaanse taferelen in houten kader met snijwerk
0117 - koffer met bestek
houten koffer met 3 lades met een (ong) 80-delig bestek, Keltum
0119 - personenweegschaal
oud model van een personenweegschaal, Seca Vogel en Halke Seca
0120 - beeld
OLV met kind beeld gepolychromeerd gips, lichte beschadiging
0123 - tinnen borden
3 verschillende tinnen borden
Lot niet verkocht!
0124 - aquarel
aquarel Spinolarei Brugge, in kader met witte rand 41 x 68 cm, Johanna (Speybroeck?)
0125 - aquarel
aquarel Spinolarei, St Annarei Johanna (Speybroeck?), i kader met witte rand 51 x 33 cm
0126 - aquarel
aquarel Kerk, 2008, Johanna R., in kader met groene rand
0127 - tekening
0134 - kader
kader in gips met afbeelding hoofd Jezus aan het kruis 'Consummatum est', 37.5 x 53.5 cm, licht beschadigd
Lot niet verkocht!
0137 - kaarshouder
59 loten volgende - 1 2 3