| 0201 - werkmateriaal
lot varia: bv waterdarm, 2 verlengkabels op haspel, boormachine Wolf, elektrische vlakke schuurmachine van Black en Decke... | Dit lot is afgelopen!
| 0202 - rieten mand
8-tal rieten manden in verschillende modellen | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0203 - staalkabel
aangebroken rol staalkabel op houten spoel, dikte 3 mm | Dit lot is afgelopen!
| 0204 - winddeflector
3 winddeflectors merk: Velux, 2 x KFDU080000 en 1 x KFDS060000 | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0205 - werkmateriaal
lot varia: bv 8-tal boren, handzuignappen, Sikaflex-Pro 2HP, RectaVit drystone gel, stabelelektroden merk: Muller, verdee... | Dit lot is afgelopen!
| 0206 - werkmateriaal
lot varia: bv 2 verschillende afvalputjes in pvc met deksel, Gyproc verbindingsstukken PLAGYP PL60/100 verdeeld over 4 do... | Dit lot is afgelopen!
| 0207 - werkmateriaal
lot varia: bv zeil in pvc, bevestiingsbeugels in alu en metaal in verschillende formaten, Rofix metalen ophangsystemen vo... | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0208 - UR installatieset
2 Geberit UR universele installatiesets 116.001.00.1 | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0209 - flexibele buizen
lot flexibele buizen in pvc, verschillende formaten | Dit lot is afgelopen!
| 0210 - werkmateriaal
lot varia: bv 5-tal lijmkammen, mortelmenger, tochtstrip, verdeeld over 2 bakken (zonder de curver) | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0211 - papierdispenser
3 papierdispensers merk: Lotus En motion, 2 soorten | Dit lot is afgelopen!
| 0212 - bouwmateriaal
lot bouwmateriaal in pvc: verdeeld over 5 zakken, bv universele kogel 22 mm merk FUSO, stoppers 22 mm merk: FUSO | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0213 - werkmateriaal
lot varia: bv 12-tal veiligheidshelmen, 2 aangebroken rollen pvc flexibels, 2 aangebroken rollen chappe mousse | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0220 - handgereedschap
lot handgereedschap bv waterpas, spanvijzen, halogeenstraler, darm in pvc | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0221 - haakse slijper
Black en Decker haakse slijper KG2000 type: 1, 2000W, snoer beschadigd | Dit lot is afgelopen!
| 0222 - elektrische schaafmachine
Polier Plus elektrische schaafmachine POW150/600W | Dit lot is afgelopen!
| 0223 - elektrische kettingzaag
Gardenpro PowerPlus elektrische kettingzaag Chainsaw POWXG1006, 2400W, 107dB | Dit lot is afgelopen!
| 0225 - luchtdrukcompressor
luchtdrukcompressor | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0226 - elektrische katrol
elektrische katrol DEDRA DED7914 tot 250 kg | Dit lot is afgelopen!
| 0227 - elektrische apparaten
2 elektrische apparaten waaronder Bosch 7,2V, handschuurmachine PRIO lithium - ion in lader + Black en Decker decoupeerza... | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!