| 0255 - kader
houten kader met spreuk op 50 x 28 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0256 - schilderij
schilderij van bloemen in een vaas MJ Rommel 40 x 48 cm, in zwart kader | Dit lot is afgelopen!
| 0257 - foto's
5 foto's van landschappen, in blauw kader | Dit lot is afgelopen!
| 0258 - plantenstaander
houten plantenstaander, rond model 61 cm hoog | Dit lot is afgelopen!
| 0260 - kaders
2 kaders met een tekst: 1 met een keukengebed en 1 "to any daddy" | Dit lot is afgelopen!
| 0261 - bord
tinnen bord met tekening over de leeuw van Vlaanderen, 31 cm doorsnede | Dit lot is afgelopen!
| 0262 - borden
6 verschillende borden beschilderd in verschillende formaten | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0263 - borden
2 verschillende tinnen borden | Dit lot is afgelopen!
| 0265 - theelichthouders
2 theelichthouders in de vorm van een kroon | Dit lot is afgelopen!
| 0266 - decoratiestukken
55-tal decoratiestukken zoals beeldjes, beschilderde kopjes en borden, schaaltjes | Dit lot is afgelopen!
| 0268 - vaas, schaal
vaas in gekleurd glas 30cm hoog, ronde schaal met bloemmotieven handgeschilderd gesigneerd Hakan Gini Kütahya (Turkije) | Dit lot is afgelopen!
| 0269 - kantekloskussens
2 kantkloskussens en 3 houten staanders met toebehoren | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0273 - kaarshouder
tinnen kaarshouder voor dikke kaars | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0274 - beeld
houten beeld 60 cm hoog | Dit lot is afgelopen!
| 0278 - tekening
tekening "moeder en zoon", in kader, gesigneerd Picaso 22, 55 x 68 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0280 - vaas
vaas in keramiek beschilderd met bloemen, Keramis, made in Belgium, 18 cm hoog | Dit lot is afgelopen!
| 0281 - kader
kader met foto van heiligen 28 x 34 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0284 - vaas
rode vaas met dierenmotief 47 cm hoog | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0285 - tapijt
tapijt 320 x 200 cm, gebruikerssporen, beschadigd | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0287 - kader
6 kaders met teksten geschreven door bvb Jos Vinks, Frans De Clerq, Bert Decorte | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!