69 loten vorige - volgende - 1 2 3 4
0255 - kader
houten kader met spreuk op 50 x 28 cm
0256 - schilderij
schilderij van bloemen in een vaas MJ Rommel 40 x 48 cm, in zwart kader
0257 - foto's
5 foto's van landschappen, in blauw kader
0258 - plantenstaander
houten plantenstaander, rond model 61 cm hoog
0260 - kaders
2 kaders met een tekst: 1 met een keukengebed en 1 "to any daddy"
0261 - bord
tinnen bord met tekening over de leeuw van Vlaanderen, 31 cm doorsnede
0262 - borden
6 verschillende borden beschilderd in verschillende formaten
Lot niet verkocht!
0263 - borden
2 verschillende tinnen borden
0265 - theelichthouders
2 theelichthouders in de vorm van een kroon
0266 - decoratiestukken
55-tal decoratiestukken zoals beeldjes, beschilderde kopjes en borden, schaaltjes
0268 - vaas, schaal
vaas in gekleurd glas 30cm hoog, ronde schaal met bloemmotieven handgeschilderd gesigneerd Hakan Gini Kütahya (Turkije)
0269 - kantekloskussens
2 kantkloskussens en 3 houten staanders met toebehoren
Lot niet verkocht!
0273 - kaarshouder
tinnen kaarshouder voor dikke kaars
Lot niet verkocht!
0274 - beeld
houten beeld 60 cm hoog
0278 - tekening
tekening "moeder en zoon", in kader, gesigneerd Picaso 22, 55 x 68 cm
0280 - vaas
vaas in keramiek beschilderd met bloemen, Keramis, made in Belgium, 18 cm hoog
0281 - kader
kader met foto van heiligen 28 x 34 cm
Lot niet verkocht!
0284 - vaas
rode vaas met dierenmotief 47 cm hoog
Lot niet verkocht!
0285 - tapijt
tapijt 320 x 200 cm, gebruikerssporen, beschadigd
Lot niet verkocht!
0287 - kader
6 kaders met teksten geschreven door bvb Jos Vinks, Frans De Clerq, Bert Decorte
Lot niet verkocht!