| 1020 - lamp
Philips IP65 lamp op voet, gemonteerd, op rolwagen | Ce lot est terminé!
| 1026 - weegschaal
UWE vloerweegschaal, elektrisch, 1 toets met beschadiging | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 1033 - werflamp
werflamp op voet, verstelbaar in hoogte | Ce lot est terminé!
| 1050 - serverkast
serverkast 80 X 80 X H 203 cm LOGON PROFESSIONAL + inhoud 2 Lanmart consoles, 5-tal kabels consoles Panduit, Cisco switch... | Ce lot est terminé!
| 1053 - werflamp
3 Philips IP65 werflampen, op rolkarretje | Ce lot est terminé!
| 1054 - verlichting
18-TL verlichtingen, 1,2 m x 20 cm, zelf te verwijderen | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 1065 - elektrische radiator
2 Ardes elektrische radiators, 2000W + 2 verlengkabels | Ce lot est terminé!
| 1068 - koffiemachine
Exclusief koffiemachine 800W + Philips waterkoker 900W | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 1069 - koffiesysteem
Fountain koffiesysteem, 1000W + 4 vullingen | Ce lot est terminé!
| 1084 - elektrisch vuurtje
Honeywell elektrisch vuurtje, H2 600E, 2000W | Ce lot est terminé!
| 1091 - koelcel
koelcel 310 x 170 x H 200 cm, in werking motor staat bovenop de cel, voorzien van 3 verstelbare wieltjes | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 1100 - verlichting
20 verlichtingen Holophane Prismapack | Ce lot est terminé!