| 0001 - wandklook
ovalen wandklok met slingers | Ce lot est terminé!
| 0002 - kader met tekening
kader met tekening 'Paardenkar' 'Herbst', Urack?, 23 x 23 cm | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0003 - tekening in kader
tekening in kader 'Maria met kind' Bauer Barent 25 x 31 cm | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0005 - borden, vazen
lot decoratie ongeveer 20 stuks waaronder borden, vazen, ... | Ce lot est terminé!
| 0006 - schilderij
schilderij op doek 'Biddende vrouw', in goudkleurig kader, niet gesigneerd, 49 x 63 cm | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0009 - decoratie
lot decoratie ongeveer 30 stuks waaronder potjes, schalen, kandelaars, vazen, ... | Ce lot est terminé!
| 0010 - foto in kader
foto in decoratiekader 'Zicht op Brugge), naamloos, 87 x 67 cm hoog | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0011 - foto in kader
foto in kader 'Zicht op Brugge, Begijnhof 1925', 44 x 34 cm | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0012 - asuarel
aquarel in goudkleurig kader 'Begijnhof in Brugge', Jan Kontials | Ce lot est terminé!
| 0013 - wandtapijt
wandtapijt 'vrouw met dieren', 135 x 132 cm, zelf te verwijderen | Ce lot est terminé!
| 0018 - decoratie
5-tal decoraties in koper waaronder handvaten, kan, pot met deksel, ... | Ce lot est terminé!
| 0020 - tapijt
tapijt 128 x 190 cm, gebruikerssporen | Ce lot est terminé!
| 0023 - beeld
beeld 'Moeder en 2 kinderen' Sculpta Rwandaise exclusivite Gorza D.P. 209, 39 cm hoog | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0024 - beeld
beeld 'Vrouw', 42 cm hoog | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0025 - tapijt
tapijt 110 x 64 cm, gebruikerssporen aan franjes | Ce lot est terminé!
| 0027 - bijzettafel, sfeerlamp, krantenhouder
3-tal decoraties waaronder bijzettafel met bovenblad in steen, tafelsfeerlamp, krantenhouder | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0028 - olielamp
2 olielampen met wandbevestiging | Ce lot est terminé!
| 0029 - schilderij
schilderij op doek 'sneeuwlandschap', G. Van Overbeke, in donkerbruine houten kader, 42 x 36 cm | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0030 - schilderij
schilderij op paneel 'boten', in donkerbruin kader Jansoone Jan, 40 x 30 cm | Ce lot est terminé! Ce lot n'est pas encore vendu!
| 0031 - schilderij
schilderij op paneel 'Zeezicht' Louis Timmermans, 34 x 28 cm | Ce lot est terminé!