Cliquez ici pour télécharger la dernière version ou Mozilla Firefox ou Google Chrome
retour aux enchères Retour à l'aperçu enchères
72 loten volgende - 1 2 3 4
  Lots
0001 - wandklook
ovalen wandklok met slingers
Ce lot est terminé!
0002 - kader met tekening
kader met tekening 'Paardenkar' 'Herbst', Urack?, 23 x 23 cm
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0003 - tekening in kader
tekening in kader 'Maria met kind' Bauer Barent 25 x 31 cm
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0005 - borden, vazen
lot decoratie ongeveer 20 stuks waaronder borden, vazen, ...
Ce lot est terminé!
0006 - schilderij
schilderij op doek 'Biddende vrouw', in goudkleurig kader, niet gesigneerd, 49 x 63 cm
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0009 - decoratie
lot decoratie ongeveer 30 stuks waaronder potjes, schalen, kandelaars, vazen, ...
Ce lot est terminé!
0010 - foto in kader
foto in decoratiekader 'Zicht op Brugge), naamloos, 87 x 67 cm hoog
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0011 - foto in kader
foto in kader 'Zicht op Brugge, Begijnhof 1925', 44 x 34 cm
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0012 - asuarel
aquarel in goudkleurig kader 'Begijnhof in Brugge', Jan Kontials
Ce lot est terminé!
0013 - wandtapijt
wandtapijt 'vrouw met dieren', 135 x 132 cm, zelf te verwijderen
Ce lot est terminé!
0018 - decoratie
5-tal decoraties in koper waaronder handvaten, kan, pot met deksel, ...
Ce lot est terminé!
0020 - tapijt
tapijt 128 x 190 cm, gebruikerssporen
Ce lot est terminé!
0023 - beeld
beeld 'Moeder en 2 kinderen' Sculpta Rwandaise exclusivite Gorza D.P. 209, 39 cm hoog
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0024 - beeld
beeld 'Vrouw', 42 cm hoog
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0025 - tapijt
tapijt 110 x 64 cm, gebruikerssporen aan franjes
Ce lot est terminé!
0027 - bijzettafel, sfeerlamp, krantenhouder
3-tal decoraties waaronder bijzettafel met bovenblad in steen, tafelsfeerlamp, krantenhouder
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0028 - olielamp
2 olielampen met wandbevestiging
Ce lot est terminé!
0029 - schilderij
schilderij op doek 'sneeuwlandschap', G. Van Overbeke, in donkerbruine houten kader, 42 x 36 cm
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0030 - schilderij
schilderij op paneel 'boten', in donkerbruin kader Jansoone Jan, 40 x 30 cm
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0031 - schilderij
schilderij op paneel 'Zeezicht' Louis Timmermans, 34 x 28 cm
Ce lot est terminé!
72 loten volgende - 1 2 3 4





Powered by Plenso