Cliquez ici pour télécharger la dernière version ou Mozilla Firefox ou Google Chrome
retour aux enchères Retour à l'aperçu enchères
76 loten volgende - 1 2 3 4
  Lots
0404 - houtkorrels
halve palet houtkorrels voor dieren merk: AP pellets, 1 zak = 12 kg, ong 30-tal zakken
Ce lot est terminé!
0408 - doorgroeistoel
houten doorgroei kinderstoel
Ce lot est terminé!
Ce lot n'est pas encore vendu!
0410 - gootsteen
inbouwgootsteen merk: Blanco met 2 gietbakken en mengkraan 86 x 50
Ce lot est terminé!
0411 - rolstaander
rolstaander werkhoogte 700 - 1500 mm, afmetingen 810 x 500 x 135, in metaal
Ce lot est terminé!
0412 - zaagmachine
mobiele zaagmachine Memphis V230AC/50Hz/kW 0,9/IP55, 135 x 65 x H 120
Ce lot est terminé!
0413 - laspost
mobiele laspost Delforge Welco 250 Turbo
Ce lot est terminé!
0414 - spanlinten
curverbox met spanlinten met metalen manuele opspanners
Ce lot est terminé!
0415 - metaal plooibank
Contimac metaalplooibank model FP-B4816, capaciteit 4B" x 16 GA, bj 2003 op wielen
Ce lot est terminé!
0416 - metaalschaar
Birliksan metaalschaar op metalen onderstel
Ce lot est terminé!
0417 - kachelpijp
2 kachelpijpen in RVS, 1 merk: Opinox, 1 merk: Co & Geeven
Ce lot est terminé!
0418 - elektrische grasmaaier
elektrische grasmaaier merk: SIGMA 430 PLE, bj 1991, 1,6 kW reeds gebruikt
Ce lot est terminé!
0419 - elektrische grasmaaier
elektrische grasmaaier KAWASAKI, MTD PRO SPK53HW, reeds gebruikt
Ce lot est terminé!
0420 - metalcuttingbandsaw
7 inch metalen lintzaag model UE-712A, op wielen
Ce lot est terminé!
0421 - materiaal
Ce lot est terminé!
0422 - volt ampere meter
volt en ampere meter Herve T-616, op metalen onderstel met wielen
Ce lot est terminé!
0425 - lavabo's
2 lavabo's merk: Ideal Standard, kleur: wit 60 x 46
Ce lot est terminé!
0426 - lavabo's
lavabo merk: Jacob Delafon, 61 x 48, kleur: wit
Ce lot est terminé!
0428 - wastafel
opbouwwastafel rond model diam 42 cm, met mengkraan merk: Fiare, lichtjes beschadigd, kleur: wit
Ce lot est terminé!
0429 - lavabo's
lavabo hangend model rechthoekig model, kleur: wit, reeds gebruikt
Ce lot est terminé!
0430 - gootsteen
metalen inbouwgootsteen merk: Franke, 45,5 x 43,5, vierkant model
Ce lot est terminé!
76 loten volgende - 1 2 3 4