| 1102 - schilderij
schilderij (Martin) wijn, 40 x 45 cm | Bidding for this lot has ended!
| 1103 - kader
aquarel Vic Buys, 1993, 90 x 75 cm | Bidding for this lot has ended!
| 1104 - zuil
marmeren zuil 30 x 30 x 104 cm, 2 stuks | Bidding for this lot has ended!
| 1105 - beeld
Boedha beeld 83 cm hoog | Bidding for this lot has ended!
| 1107 - kamerscherm
3-delig kamerscherm massief hout met prachtig houtsnijwerk, Oosterse motieven, 200 x 194 cm | Bidding for this lot has ended!
| 1201 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), kippen op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & af... | Bidding for this lot has ended!
| 1202 - potje
| 1203 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), konijnen op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & ... | Bidding for this lot has ended!
| 1204 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), vogels op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & af... | Bidding for this lot has ended!
| 1205 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), kip en hass op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend... | Bidding for this lot has ended!
| 1206 - beeldje
decoratief beeldje Partecéramie getekend xPiva, vrouw in keuken | Bidding for this lot has ended!
| 1207 - potje
| 1208 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), kalkoen op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & a... | Bidding for this lot has ended!
| 1209 - potje
| 1210 - potje
bruin aardwerk potje (soeppotje) met deksel (licht beschadigd), lammetje op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk... | Bidding for this lot has ended!
| 1211 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), liggend varken op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getek... | Bidding for this lot has ended!
| 1212 - potje
| 1213 - potje
bruin aardwerk potje met deksel (licht beschadigd), kip op deksel; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & afges... | Bidding for this lot has ended!
| 1214 - potje
| 1215 - schotel
keramische schotel ooit gelijmd geweest met paardentekening; Atelier José Vermeersch; gedeeltelijk getekend & afgestempel... | Bidding for this lot has ended!