Land Rover Discovery 3 TDV6 SE
Nummer lot 0013
Huidige servertijd dinsdag 18 juni 2024 - 01u08
Start veiling dinsdag 16 mei 2017 - 06u00
Einde veiling woensdag 7 juni 2017 - 19u07
Land Rover Discovery 3 TDV6 SE, TTM 3230 kg, 2720 cc, 140 kW, CO2 249 gr/km, Euro 3, 1e inschrijving: 18/01/2005, diesel, 178.586 km, donker grijs, interieur: zwart lederen zetels, inschrijving: enkel deel 1 aanwezig, gelijkvormigheidsattest: aanwezig, 1 sleutel, zichtbare schade buiten: voorruit met barst, gebruikssporen: spiegel buitenkant links, deuk voordeur rechters, corrosie achterdeur links, plaat ophang, zichtbare schade binnen: armsteun leder is beschadigd, bijzonderheden: terreinwagen, trekhaak, getinte ruiten, 6 versnellingen, 5-zitplaatsen, radio/cd, chassisnr.: SALLAAA185A317536