trekker MAN
€ 3000.00 Prijs:
€ 510.00 Opgeld (17.00 %):
€ 630.00Btw hoofdsom (21.00 %):
€ 107.10Btw opgeld (21.00 %):
€ 4247.10Totaal:
- Nummer lot 0101
- Huidige servertijd zaterdag 18 mei 2024 - 17u24
- Start veiling dinsdag 16 mei 2017 - 06u00
- Einde veiling woensdag 7 juni 2017 - 19u31
trekken MAN, 10.224, 1e inschrijving: 28/6/1999, diesel, 237 786 km, kleur: wit, interieur: blauw/grijs, inschrijving: ok, gelijkvormigheidsattest: ok, 1 sleutel, zichtbare schade buiten: lichte corrosie cabine, zichtbare schade binnen: gebruikssporen, bijzonderheden: 6 versnellingen, ligbed achter de zetels, chassisnr.: WMAL361468Y047689
Rijdt perfect -HYDRAULISCH TE VERLAGEN ACHTERCHASSIS / GEKEURD OK / KMHEFFING OK
Dit lot is nog te koop!
Meer foto's