weegschaal
€ 50.00 Prijs:
€ 8.50 Opgeld (17.00 %):
€ 10.50Btw hoofdsom (21.00 %):
€ 1.78Btw opgeld (21.00 %):
€ 70.78Totaal:
- Nummer lot 1026
- Huidige servertijd zondag 19 mei 2024 - 12u02
- Start veiling woensdag 12 april 2017 - 11u10
- Einde veiling dinsdag 25 april 2017 - 20u01
UWE vloerweegschaal, elektrisch, 1 toets met beschadiging
Dit lot is nog te koop!
Meer foto's