aquarelle
€ 10.00 Prijs:
€ 1.70 Opgeld (17.00 %):
€ 2.10Btw hoofdsom (21.00 %):
€ 0.36Btw opgeld (21.00 %):
€ 14.16Totaal:
- Nummer lot 0123
- Huidige servertijd maandag 17 juni 2024 - 00u47
- Start veiling donderdag 26 mei 2016 - 06u00
- Einde veiling donderdag 9 juni 2016 - 19u22
2 aquarellen, "Zicht op zee", waarvan 1 kader met beschadiging
Dit lot is nog te koop!
Meer foto's