Retabel Nicodemus
- Nummer lot 0425
- Huidige servertijd vrijdag 17 mei 2024 - 06u41
- Start veiling dinsdag 14 juli 2015 - 14u00
- Einde veiling woensdag 16 september 2015 - 20u15
Nicodemus houtsnijwerk uit massief hout eik; Retabel fragment met man en vrouw / Vlaams Antwerpen / 15de eeuw. Eik 43 cm h x 27 cm breed. Met echtheidscertificaat opgemaakt door Bruno Speybrouck, antiquair. Gemerkt met het "handje" of gedeeltelijk stadswapen van antwerpen als kwaliteitsmerk (Aangekocht 553.000 bfr)
Meer foto's