meubilair
€ 500.00 Prijs:
€ 85.00 Opgeld (17.00 %):
€ 0.00Btw hoofdsom (0.00 %):
€ 17.85Btw opgeld (21.00 %):
€ 602.85Totaal:
- Nummer lot 0093
- Huidige servertijd zaterdag 18 mei 2024 - 11u04
- Start veiling maandag 13 juli 2015 - 08u00
- Einde veiling woensdag 16 september 2015 - 19u55
tafeltje 50 x 99 x H 50 cm met 2 stoelen en 2 stoelen met armleuning in craquelé Regence (armleuning van stoelen beschadigd) zitting in decoratieve stof AUTHENTIEKE STUKKEN
Dit lot is nog te koop!
Meer foto's