schilderij
- Nummer lot 0073
- Huidige servertijd zaterdag 18 mei 2024 - 09u53
- Start veiling maandag 13 juli 2015 - 08u00
- Einde veiling woensdag 16 september 2015 - 19u55
schilderij "Bloemen in vaas", paneel 3,5 x 48,5 cm, 17e eeuws AUTHENTIEK WERK J Courtins gesigneerd
Meer foto's