schilderij
- Nummer lot 0049
- Huidige servertijd zaterdag 18 mei 2024 - 15u19
- Start veiling maandag 13 juli 2015 - 08u00
- Einde veiling woensdag 16 september 2015 - 19u55
schilderij doek 89 x 83 cm, ca 1700, Oude man en jonge vrouw, Vlaams, barok, school naar Jordaans, decoratieve kader licht beschadigd. PRACHTIG COLLECTIESTUK
Meer foto's